استفاده از بلوگارد (Blue Guard) چه مزایایی دارد؟

مزایای استفاده از بلوگارد

مزایای استفاده از بلوگارد

1. استفاده آسان:

این محصول نسبت به نمونه های قرصی و گرانوله موجود و همچنین محصولات مشابه بر پایه پروتین حیوانی مانند شیر خشک خیلی راحت تر در آب حل میشود و به سرعت نسبت به این محصولات مشابه آب را برای دریافت واکسن آماده می کند به طوری که این نسبت از 15 دقیقه به 15 ثانیه کاهش می یابد.

2. ایجاد ایمنی بیشتر برای واکسن زنده:

سایه سه نوع تهدید بر سر واکسنی که در آب مصرف می شود وجود دارد که عبارتند از:

  • اکسید کننده ها مثل کلر
  • عدم تعادل پی اچ
  • فشار اسمزی پایین

استفاده از بلوگارد (Blue Guard) به دلیل تکنولوژی برتری که دارد هرسه این تهدیدات را می تواند به طور کامل و موثرتر دفع کند در حالی که محصولات قرصی و گرانوله و همچنین پودرهای بر پایه پروتیین حیوانی مثل شیر خشک توانایی دفع کامل و یا موثر این تهدیدات را ندارند بنابراین واکسیناسیون انجام شده با کمترین تاثیر خواهد بود.

محصول بلوگارد (Blue Guard) آبی با میزان کلر 5 پی پی ام را به مدت 2 ساعت در سطح صفر پی پی ام نگه می دارد و با ایجاد یک سیستم بافری پیچیده میزان پی اچ را در حد 7 تا 7.8 نگه میدارد حال اگر پی اچ 3 باشد یا 9.5 باشد.

براساس مقایسه عملکرد Blue Guard با دو محصول مشابه خارجی موجود در بازار نمودار زیر به دست آمده است:

مزایای استفاده از بلوگارد

3. گستره طیف کارایی:

در کل واکسن های طیور دارای دو منشا باکتریایی مثل ماکوپلاسما و سالمونلا و منشا ویروسی مثل برونشیت، نیوکاسل، آنفولانزآ می باشد در این بین واکسنهای باکتریایی نیاز به فشار اسمزی زیادی نسبت به واکسن های ویروسی دارند بلوگارد در بین محصولات مشابه مطلوب ترین فشار اسمزی را برای هر دو دسته میتواند فراهم می کند.

نحوه مصرف:

بلوگارد Blue Guard در عرض 15 ثانیه (به میزان 10 گرم در 100 لیتر) در آب (حتی در آبی با بدترین پی اچ و بالاترین میزان کلر) کامل حل میشود و آن را به طور کامل به مدت دو ساعت پایدار میکند و با آبی کردن رنگ محلوله واکسن (این رنگ کاملا خوراکی و غیر بیولوژیک است) بدون اینکه به خواص واکسن آسیب برساند کنترول توزیع واکسن را (به دلیل رنگی کردن نوک و چینه دان مرغ هایی که واکسن خوده اند) درسطح گله آسان میکند.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی مراجعه کنید.

پاسخ دهید